KAYIT KOŞULLARI

NASIL KATILIRIM?

Başta Sağlık Bakanımız Sayın Dr. Fahrettin Koca olmak üzere, Sağlık Bakanlığından 60 kadar üst düzey yetkilinin katılacağı toplantıya Birleşik Krallıktan 70 kadar NHS Yetkilileri, sigorta ve özel sağlık kuruluşları katılacak olup, Türk Sağlık Sektöründen Sağlık Turizmi, İlaç ve Eczacılık, Sağlık Yatırımları, Sağlık Bilgi Sistemleri, Tıbbi Cihaz ve Medikal ürünler olmak üzere tüm sektör temsilcilerini bu büyük buluşmaya katılmaya davet ediyoruz.

Türk Sağlık Sektörü temsilcileri iki gün süreyle yapılacak sağlık iş formuna katılım hakkı elde etmek için aşağıdaki ücretler karşılığı kayıt yaptırarak; Tüm toplantı ve aktivitelere katılmak, öğle yemekleri, gala yemeği, çay-kahve ikramları, B2B ve iş görüşmeleri, katılımcılara verilecek çanta, sertifika ve promosyonlar, İngilizce hazırlanacak Türk Sağlık Sektör Kataloğunda firma tanıtım haklarından yararlanabilirler.

1 Kişi Kayıt Katılım Bedeli

2
200 +KDV
  •  

İndirimli Kayıt Katılım Bedeli (Özbek-Türk Sağlık İş Formu Katılımcılar için)

1
900 +KDV
  •  

KAYIT İŞLEMLERİ​

Aşağıda verilen SATUR ORGANİZASYON VE TURİZM A.Ş. hesabına ödeme yapılabilecektir

Katılımcıların http://ukturksaglikforumu.com/ adresindeki ‘Online Kayıt Formu’nu eksiksiz doldurup kendi konumlarına uygun olan seçenek dahilinde kayıt olmaları gerekmektedir.

Katılımcıların kayıt ücretini kayıt sırasında kredi kartıyla ödeme ya da banka havalesi ile
ödeme seçeneği doğrultusunda ödeme yapması gerekmektedir.

Banka Havalesiyle Ödeme ​

Aşağıda verilen SATUR ORGANİZASYON VE TURİZM A.Ş. hesabına ödeme yapılabilecektir

 Hesap Sahibi  SATUR ORGANİZASYON VE TURİZM A.Ş.
 Banka  KUVEYT TÜRK - İstanbul - TÜRKİYE
 Şube  Merkez Şb.
 Hesap No  95925717 - 1
 IBAN No (TL)  TR26 0020 5000 0959 2571 7000 01

Banka havalesi ile ödeme için katılımcı adı ve ‘’Sağlık İş Forumu’’ açıklamasıyla ödeme yapılması gerekmektedir. Ödenen ücretlerin onaylanabilmesi için tutarın tamamının ilgili banka hesabına gönderilmesi gerekmektedir. Banka havalesi tamamlanana kadar kayıt beklemede tutulmaktadır.

İptal ve Geri Ödeme

Türkiye-Birleşik Krallık Sağlık İş Forumu Kayıt & Müşteri Hizmetleri’ne yazılı olarak         [email protected]  veya 0212 272 61 06 numaralı telefondan yapılacak değişiklik ve iptal talepleri ile ilgili olarak 20 Şubat  2020 tarihine kadar yapılacak iptallerden kesinti yapılmayacak olup 01 Mart  2020 tarihine kadar yapılacak iptallerde % 50 idari kesinti uygulanacaktır. 01 Mart  2020 ve sonrası yapılacak iptallerde herhangi bir ücret iadesi yapılmayacaktır.

Herhangi bir kayıt iptalinden sonra kayıt haklarının geri verilmesi mümkün olmayacaktır. Böyle bir durumda tekrar  kayıt olunması gerekmektedir.

Kongreye katılamayacak olan katılımcılar, kongre öncesi [email protected] adresine bildirip onay alarak, başka bir katılımcıyı gönderme hakkına sahiptir.

Güvenlik

Güvenlik sebebi ile katılımcıların konferans süresince kendilerine girişte verilecek olan yaka kartlarını takmaları gerekmektedir. Yaka kartlarını başkasıyla değiştirmek kesinlikle yasaktır.